Meijer 4-Day Sale Best Deals – December 27 – 30

This post may contain affiliate links where I will earn a small commission when you purchase from my links. This helps with the cost of running this site as well as provide for my family, and there is no additional charge to you. View my disclosure policy for details.

Meijer 4-Day Sale Best Deals – December 27 – 30

These are the best deals at the Meijer 4-day sale happening through December 30. New to shopping at Meijer or want to know how to save more at Meijer? Go HERE. See the Meijer coupon policy HERE.
Click here to see the complete list
Multi-Item Deals
Buy 5 Participating Products, Get $5 OFF Instantly

.
Fiber One Bars, 4.1 – 7.1 oz – $2.79

 

  • $0.50/2 Fiber One Products – 11-12-17 SS (exp. 01/06/18)
  • $1.00/2 Fiber One Products – 11-12-17 SS (exp. 01/06/18)
Final Price: $1.29

.
Hunt’s Snack Pack Pudding Family Pack, 12 ct – $2.50

 

Final Price: $1.50

.
Nature Valley Bars, 6.75 – 8.94 oz – $2.79

 

  • $0.50/2 Nature Valley Granola Bars, Biscuits, or Granola Cups – 11-5-17 SS; Includes 5 ct or Larger Only (exp. 12/30/17)
  • $1.00/2 Nature Valley Granola Bars, Biscuits, or Granola Cups – 11-5-17 SS; Includes 5 ct or Larger Only (exp. 12/30/17)
Final Price: $1.29

.
Pillsbury Toaster Strudel, 11.7 oz – $1.99

 

Final Price: $0.99
Beverages

.
Welch’s Sparkling Grape Juice, 25.4 oz – $3.00

 

  • $1.00/2 Welch’s Sparkling Juice Cocktails, non-alcoholic – 11-19-17 RP (exp. 01/31/18)
Final Price: $2.50
Canned Goods & Soups

.
Dinty Moore Stew, 15 oz – $1.59

 

Final Price: $1.09
Home Supplies
Buy $10 in participating Products, Get $3 OFF Instantly

.
Lysol Disinfecting Wipes, 35 ct – $1.79

 

Final Price: $1.02
Buy 6; Use (3) $0.55/2 Coupons; Includes Instant Savings

.
Lysol Toilet Bowl Cleaner, 24 oz – $1.79

 

  • $0.50/2 Lysol Toilet Bowl Cleaner – 12-10-17 SS; Includes 24 oz or Larger Only (exp. 01/23/18)
Final Price: $1.04
Buy 6; Use (3) $0.50/2 Coupons; Includes Instant Savings
Meat, Poultry & Fish

.
Chicken, Whole, All Natural, per lb – $0.99

 

Produce

.
Mandarins, Sweet Seedless, 3 lb – $2.98

 

.
Pears, Bulk, per lb – $1.29

Includes: Bartlett, Anjou, Bosc, or Red

If you like this, share it!
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Print this page
Print
Email this to someone
email

Speak Your Mind

*