Hy-Vee Best Deals – November 29 – December 5

This post may contain affiliate links where I will earn a small commission when you purchase from my links. This helps with the cost of running this site as well as provide for my family, and there is no additional charge to you. View my disclosure policy for details.
If you like this information, email, print or share on social media with your friends!
Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
1Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on StumbleUpon
StumbleUpon
0Print this page
Print
Email this to someone
email

hy-vee best deals

Hy-Vee Best Deals – November 29 – December 5

Here are the best deals at Hy-Vee for the week of November 29 – December 5. Go HERE to see the Hy-Vee Coupon Policy.

Click here to see the complete list
Canned Goods & Soups
Limit 6 Total

.
Hy-Vee Chicken Noodle Soup, 10.5 oz – $0.39

 

.
Campbell’s Chunky Soup, 15.25 – 19 oz – $1.25 – B4G1

 

Final Price: $0.60
wyb 5
Condiments, Spice & Baking

.
Gold Medal Flour, 5 lb – $1.58

Limit 1

.
Hy-Vee Pure Cane Sugar, 4 lb – $1.58

Limit 1

Dairy

.
Hy-Vee Fresh Grade A Large Eggs, 12 ct – $0.49 – With In-Ad Coupon

Limit 1 With Coupon. Limit 1 Coupon per customer.

.
Yoplait Yogurt, 4 – 6 oz – $0.50

 

  • $0.50/5 Yoplait Yogurt Cups – 10-8-17 SS (exp. 12/02/17)
  • $1.00/10 Yoplait Yogurt Cups – 10-8-17 SS (exp. 12/02/17)
Final Price: $0.40
Fuel Rewards
Earn $0.02 Per Gallon When You Buy 1.

.
Crest Toothpaste, 3.3 – 6.2 oz – $2.99

 

  • $2.00/1 Crest Toothpaste – 11-26-17 PG; Includes 3 oz or Larger Only; Excludes Cavity, Regular, Baking Soda, Tartar Control/Protection, F&W Pep Gleam, and Kids; Excludes Trial and Travel Size; Limit of 2 Like Coupons Per Household Per Day (exp. 12/09/17)
Final Price: $0.99

.
Betty Crocker Fruit Snacks, 4.5 – 8 oz – $2.00

Earn $0.20 Per Gallon When You Buy 5

  • $0.50/2 Betty Crocker Fruit Flavored Snacks – 10-22-17 SS (exp. 12/16/17)
  • $0.50/2 Betty Crocker Fruit Flavored Snacks – 10-22-17 SS (exp. 12/16/17)
Final Price: $1.75
Produce

.
Apples, Red Delicious, per lb – $0.97

 

Speak Your Mind

*